O NAS (ABOUT US)

O Wydawnictwie

Wydawnictwo Grupy Uczelni Vistula (Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa) zajmuje się opracowaniem i publikacją podręczników akademickich, prac zbiorowych autorstwa pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni i innych krajowych oraz zagranicznych placówek naukowych, a także praktyków, jak również materiałów z organizowanych przez uczelnię konferencji krajowych i międzynarodowych, monografii, skryptów oraz innych materiałów naukowych i dydaktycznych przydatnych w nauczaniu i rozwoju naukowym uczelni. Większość publikacji dotyczy dziedzin i dyscyplin naukowych będących przedmiotem nauczania, tj. ekonomii, informatyki, stosunków międzynarodowych, socjologii, finansów i rachunkowości, bankowości, turystyki i rekreacji, zarządzania, integracji europejskiej oraz filologii.

Obecnie wydajemy dwa periodyki: "Społeczeństwo i Polityka" oraz "A Vista. Studenckie Internetowe Zeszyty Akademii Finansów i Biznesu Vistula".

Nasze publikacje cieszą się dużym zainteresowaniem środowisk naukowych, studentów oraz praktyków. Dostępne są w bibliotekach oraz ośrodkach akademickich na terenie całego kraju.

Kontakt:

- sprawy wydawnicze oraz dot. czasopisma "A Vista":

tel.: 22 457 23 89

e-mail: Rafał Klonowski - r.klonowski@vistula.edu.pl

Małgorzata Wieteska - m.wieteska@vistula.edu.pl

- sprawy dot. czasopisma "Społeczeństwo i Polityka"

e-mail: Aldona Piwko - a.piwko@vistula.edu.pl

Comments are closed.